Wishlist #2

Ahojte :)! Dnes som sa rozhodla urobiť príspevok aj cez týždeň. Obvykle mi to vyjde vždy len cez víkend, pretože ostatné dni mám plne nabité školou, učením a spánkom, preto nemám ani len pár minút na to aby som si sadla a porozmýšľala nad novým príspevkom. Dnes to nebude nič "špešl", ukážem vám pár vecí z môjho wishlistu A.K.A veci ktoré potrebujem mať... To  znelo dosť sebecky a majetnícky, ale skutočnosť je úplne iná. Určite každý z vás pozná ten pocit keď  uvidíte v obchode alebo na internete niečo po čom sa vám oči zmenia na  srdiečka (presne takto) a máte pocit, že už nič viac v živote nepotrebujete ak budete mať danú vec... Presne tak isto sa cítim..

Hi guys. Today I decided to make a post. I know that it´s school day and I usually don´t make posts during school days but today I have a little more time  so here is the post! I´m gonna show you few things from my wishlist A.K.A things I need to have! Okay that sounded weird but I know that everyone know what I´m talking about and that everyone know that feeling when you see something that you really want and your eyes turn into hearts (like this) and you feel like you don´t need anything in your whole life only that thing.... I feel like that right now...


1. Flatforms z Asosu. Tomuto sa hovorí láska na prvý pohľad. Hneď ako som uvidela tieto krásky som si ich zamilovala a stoja iba 30€ čiže to nebolo dlhé rozmýšľanie :))

Flatforms from Asos. This was love at the first sight. When I first saw them I fell in love with them and they cost only 30€ so it wasn´t such a big deal for me so I ordered them!

2.Zlaté Casio hodinky. Ano, Casio sú aj kalkulačky ale v tomto prípade nie. Tieto zlaté digitálne krásky sú na mojom wishliste už dlhšiu dobu ale stále váham nad kúpou. Približná cena: 55€

Gold Casio watch. Yes, Casio are also calculators but  in this case it´s not. I have theese watch on my wishlist for longer time but I´m still not deceded if I´m gonna buy them or not. Price: 55€

3. Highwasted jeans. Tieto rifle zháňam už fakt veľmi dlho a práve dnes som ich objavila na H&M stránke, takže hneď ako budem mať čas ich tam pôjdem pozrieť. 

Highwasted jeans from H&M. I wanted this kind of jeans for a such long time but I couldn´t find them. But now I have finally found them on H&M website. So I have to check them in store.

4. Pretože už vlastním zlatú reťaz pre zmenu túžim po striebornej haha. Zara: 16 € (tuším)

Because I already own gold one I need to have this silver one from Zara 16 € is price.

5. Crop topov nikdy nie je dosť! 5€ H&M

Because you have never enough of crop tops! H&M 5€

6. A v mojom wishliste sa nachádza iba jedna kozmetická vec. Je to Sleek iCandy paletka. Je skvelá letná farebná a viem, že sa v nej nesklamem preto je už na ceste. Cena 10€ 

And the last thing on my wishlist is this iCandy palette by Sleek. It´s very colourful and it makes me remember summer. And I know that  this palette is gonna be my new favourite so I have already ordered one!  Price : 10€Dúfam, že sa vám príspevok páčil a prajem pekný zbytok večera ahojte :)
I hope you like my new post. Have a nice evening Bye :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára